صفحه اصلی / راهنمای پیش بینی مسابقات / پیشبینی سایر ورزش‌ها / والیبال لیگ برتر ؛ پیش‌بازی کاله مازندران- شهرداری ورامین

والیبال لیگ برتر ؛ پیش‌بازی کاله مازندران- شهرداری ورامین

والیبال لیگ برتر ؛ کاله مازندران- شهرداری ورامین، رستگاری در آمل

در ادامه هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۶ یک‌شنبه ۲۵ آذرماه تیم والیبال کاله مازندران میزبان تیم والیبال شهرداری ورامین می‌باشد. تیم والیبال کاله مازندران با ۵ باخت، و ۶ برد با کسب ۱۶ امتیاز جایگاه هشتم جدول رده‌بندی را به‌خود اختصاص داده است. در سوی دیگر تیم والیبال شهرداری ورامین با دو باخت، و ۹ برد با کسب ۲۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. دو تیم در شرایطی مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد که تیم والیبال کاله مازندران در آخرین دیدار خود در این رقابت‌ها با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم والیبال خاتم اردکان شد. تیم والیبال شهرداری ورامین نیز در آخرین دیدار خود موفق شد ۳ بر یک شهرداری گنبد را از پیش رو بردارد. تیم والیبال کاله مازندران درصورت کسب یک برد خانگی دیگر مقابل تیم قدرتمند شهرداری ورامین می‌تواند فاصله امتیازی خود را با صدر کاهش دهد و برای ادامه راه منتظر هفته‌های آتی باشد. تیم والیبال شهرداری ورامین نیز در صورتی که بتواند دهمین برد خود را در مازندران به‌دست بیاورد می‌تواند جایگاه خود را از دسترس تیم والیبال پیکان در امان نگه دارد.

پیش‌بینی مسابقات والیبال در سایت بتکارت

کاله مازندران؛ ببرها، چشم امید پیکان

تیم والیبال کاله مازندران در ۵ دیدار آخر خود در رقابت‌های والیبال لیگ برتر سه باخت و دو پیروزی به‌دست آورده است. کاله مازندران که لیگ برتر را با قدرت شروع کرده بود در هفته های اخیر نتایج درخشان کسب نکرده است. کاله در ۶ دیدار ابتدایی خود ۵ برد به‌دست آورده بود. کاله مازندران در دیدارهای خانگی دو باخت و ۳ برد به‌دست آورده است. کاله که در سه دیدار ابتدایی خود در دیدارهای خانگی پیروز شده بود در ادامه روند ضعیف خود در هفته‌های اخیر، دو دیدار آخر خانگی‌شان مقابل تیم‌های سایپا و خاتم اردکان تن به شکست داد. تیم والیبال کاله مازندران در پنج دیدار خانگی ۱۱ ست را برنده شده است و در ۱۳ ستِ بازی، را واگذار کرده است. بهروز عطایی سرمربی کاله مازندران می‌تواند در این دیدار با کسب یک برد ارزشمند شرایط روحی و روانی شاگردان خود را پس از کسب چندین نتیجه ضعیف بهبود بخشد.

والیبال لیگ برتر

شهرداری ورامین؛ جشن قهرمانی نیم‌فصل در آمل

تیم والیبال شهرداری ورامین در پنج دیدار آخر خود در رقابت‌های والیبال لیگ برتر یک باخت و ۴ برد به‌دست آورده است. آن‌ها در هفته یازدهم با نتیجه سه بر یک مقابل تیم قدرتمند پیکان تهران شکست خوردند تا دومین باخت خود در این فصل رقابت‌های والیبال را تجربه کنند. شهرداری ورامین در ۱۱ بازی قبلی خود با ۳۰ ست برنده، در مقابل ۱۰‌ ست از دست داده بهترین عملکرد را در بین ۱۳ تیم حاضر در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر والیبال داشته است. تیم والیبال شهرداری ورامین برخلاف دیدارهای خانگی، که در همه دیدارها برنده شده است در بازی‌های خارج از خانه عملکرد مناسبی نداشته است. آن‌ها در پنج دیدار خارج از خانه ۲ باخت و ۳ برد به‌دست آوردند. شهرداری ورامین در هفته‌های اخیر، رقابت تنگاتنگی با تیم والیبال پیکان تهران دارد. آن‌ها می‌توانند با کسب یک برد شیرین خارج از خانه فاصله امتیازی خود را با پیکان بیشتر کنند و با حاشیه امنیت بیشتری به کار خود در هفته‌های آینده ادامه والیبال لیگ برتر دهند. رحمان احمدی‌راد سرمربی فوق‌العاده موفق تیم والیبال شهرداری ورامین می‌تواند با اتکا به بازیکنان ارزشمند خود مانند محمد محمدکاظم، محمد رضی‌پور و پوریا فیاضی برنده این دیدار شود. قطعا پیش بینی والیبال این دو تیم با توجه حساسیست بالای این بازی کار آسانی نخواهد بود.

بهروز جعفری به‌عنوان داور اول و محمدرضا درفش‌کاویان این دیدار حساس و مهیج را در سالن پیامبر اعظم آمل سوت خواهد زد.

شهرداری ورامین

پیش‌بینی مسابقه کاله مازندران – شهرداری ورامین در سایت بتکارت

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره غزل شکوهی

آواتار غزل شکوهی

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی بسکتبال NBA کری روبیو

پیش بینی بسکتبال NBA ؛ گلدن استیت واریرز – یوتا جاز

در ادامه‌ی سری مسابقات بسکتبال  NBA(کنفرانس غرب)، ساعت ۷ صبح چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *