والیبال لیگ برتر ایران ؛ پیام مشهد- پیکان، قاتل ورامین به مشهد رسید

0

والیبال لیگ برتر ایران ؛ پیام مشهد- پیکان، قاتل ورامین به مشهد رسید

در ادامه هفته یازدهم رقابت‌های والیبال لیگ برتر ایران از ساعت ۱۶ چهارشنبه ۱۴ آذرماه تیم والیبال پیام مشهد میزبان تیم والیبال پیکان تهران خواهد بود. تیم والیبال پیام مشهد با دو باخت و هشت برد از ۱۰ بازی با با کسب ۱۹ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. تیم والیبال پیکان تهران نیز با دو باخت و هفت برد از ۹ بازی با کسب ۲۲ امتیاز رده سوم جدول رده‌بندی را به‌خود اختصاص داده است. دو تیم در حالی در مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد که تیم والیبال پیام مشهد در آخرین بازی خود توانست در یک بازی نزدیک در سِت پنجم تیم والیبال سایپا را شکست دهد. تیم والیبال پیکان تهران نیز توانست در حساس‌ترین بازی هفته دهم تیم صدرنشین شهرداری ورامین را در تهران ۳ بر ۱ مغلوب کند. تیم والیبال پیام مشهد می‌تواند با کسب برد در این مسابقه برای صعود صدرنشینی منتظر لغزش دوباره ورامینی‌ها باشد. پیکان تهران نیز در صورت برد می‌تواند جایگاه پیام مشهد در رقابت‌های والیبال لیگ برتر در رده دوم را از آن خود کند.

پیام مشهد؛ رویای صدر نشینی

تیم والیبال پیام مشهد در پنج بازی گذشته خود با کسب ۵ پیروزی یکی از جدی‌ترین مدعیان قهرمانی این فصل از رقابت‌های والیبال لیگ برتر ایران می‌باشد. تیم پیام مشهد در دیدارهای خانگی با کسب ۵ برد از ۵ بازی، بهترین عملکرد را در بین تیم‌های لیگ برتر داشته است. این تیم بدون کوچکترین حواشی آهسته آهسته خود را در میان هیاهوی بزرگان والیبال ایران به رده‌های بالاتر نزدیک کرد تا برای رسیدن به صدر جدول تنها یک مانع به‌نام شهرداری ورامین را در پیش داشته باشد. این تیم که پس از چندین سال غیبت این‌بار با نام پیام مشهد در این مسابقات حاضر شده است، حضور بسیار قدرتمندی تا به این‌جای کار داشته است. جبار قوچان‌ژاد به‌عنوان سرمربی تیم والیبال پیام مشهد برای ادامه سیر صعودی خود و کسب هشتمین برد پیاپی خود در این بازی خانگی دشوار محکوم به برد است. محمد موسوی بهترین دفاع روی تور جهان، عادل غلامی و سعید مصطفی‌وند می‌توانند نقش اساسی در برد تیم پیام مشهد ایفا کنند.

والیبال لیگ برتر ایران

پیکان تهران؛ شتاب دوباره در سربالایی صدر

تیم والیبال پیکان تهران که در هفته قبل رقابت‌های والیبال لیگ برتر ایران توانست ترمز تیم شهرداری ورامین را پس از چندین هفته برد بکشد، با روحیه مضاعف پا به این مسابقه حساس خواهد گذاشت تا با کسب هشتمین برد خود با یک بازی کمتر نسبت به رقیبان بالای جدول خود را به جایگاه دوم برساند. تیم والیبال پیکان تهران در ۴ بازی خارج از خانه تنها در مقابل تیم والیبال سایپای تهران تن به شکست داده است و در این مسابقه تلاش خواهد کرد با کسب چهارمین برد خارج از خانه خود به صدر جدول نزدیک شود. محمد ترکاشوند به‌عنوان سرمربی تیم پیکان که در این فصل رقابت‌های والیبال لیگ برتر توانسته است تیم آماده و قبراقی را از ترکیب جوانان جویای نام و بازیکنان باتجربه تشکیل دهد، در این دیدار تلاش خواهد کرد با کسب سومین برد پیاپی خود یکی دیگر از موانع رسیدن به صدر جدول را از پیش بردارد.

پیکان تهران

کیوان عابدزاده به‌عنوان سرداور و محمد عشق‌دوست به‌عنوان داور دوم این دیدار حساس و مهیج را در سالن مهران مشهد سود خواهند زد.

پیش‌بینی مسابقات والیبال در سایت بتکارت

پاسخ دهید